Budujemy Perfumiarnię

Opublikowano:
6.30.2020

Klamka zapadła, umowa z generalnym wykonawcą podpisana. W lipcu rusza budowa domów z widokiem na park i szacunkiem do przeszłości.

Zbuduje je Projprzem, koncern przemysłowy notowany na GPW. Firma zaproponowała najlepsze warunki w przetargu, do którego stawiła się czołówka firm budowlanych.
– Wygrali, bo byli najbardziej zaangażowani, najlepiej przeczytali projekt i nasze oczekiwania – mówi Partner Garvestu, Michał Włodarczyk. – Bije od nich dobra energia, czujemy, że zależy im na tym projekcie tak samo bardzo jak nam. Taka chemia jest kluczowa, jeśli chce się osiągnąć jakość znacznie powyżej rynkowej średniej. A taka właśnie będzie Perfumiarnia.

Wiceprezes Projprzemu Dariusz Gugała i prezes Dariusz Paprzycki oraz Michał Włodarczyk, partner Garvestu © Garvest

Prezesi Projprzemu podpisali wczoraj z Garvestem umowę na zbudowanie Perfumiarni. Na placu budowy prace ruszą w lipcu. Do wiosny domy Perfumiarni powinny wyjść z ziemi. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do nich w 2022 roku. Część z nich już znamy, ale wiele mieszkań wciąż jest wolna. – Dementuję plotki, że zostały już tylko małe metraże z widokiem na Park Wilsona – prostuje Magda Górzna-Jaromin, kierująca sprzedażą Perfumiarni. – Są i duże i małe mieszkania, z loggiami i bez, łączy je to, że wszystkie mają kojącą panoramę parku zamiast jednej ściany. Zapraszam do kontaktu na https://www.wparkuwilsona.pl/.


Arrow icon

Poprzednie wpisy

© 2021 Garvest Sp. z o.o.
Projekt i realizacja: Uniforma
Garvest Sp. z o.o.
ul. Grodziska 8
60-363 Poznań