Arrow icon

O nas

Pixel - Poznań - Garvest

Dobrze, albo wcale. Żeby tworzyć rzeczy ponadczasowe bardziej niż czasu i pieniędzy potrzeba determinacji.

Inwestujemy tam, gdzie odpowiedzialność za przestrzeń jest największa. I zmieniamy ją z szacunkiem dla otoczenia, czyli dla mieszkańców, ich sąsiadów i naszych udziałowców.

Stawiamy spektakularne budynki, bo chce nam się każdego etapu inwestycji pilnować z równą atencją. Bo jakość to zawsze suma szczegółów. Bo lepiej budować mniej, za to uważniej. I tylko takie domy, których naszym wnukom żal byłoby zburzyć.

Arrow icon

Zespół

Garvest Team - group photo
Fot. Kuba Szopka

Garvest Real Estate to butikowy fundusz kapitałowy, którego największym kapitałem są ludzie. Zespół tworzą zawodowcy dzielący to samo idealistyczne podejście diostawiania rzeczy pięknych i wstręt przed wszechobecną bylejakością. Udowadniamy, że da się budować domy, które nie krzywdzą oczu, a słupki w excellu i tak się zgadzają.

Fundusz powstał w 2008 roku, żeby tworzyć innowacyjne projekty w segmencie nieruchomości premium. Mamy na koncie wyłącznie spaktakularne realizacje: biurowiec Bałtyk (wraz z Grupą VOX) i zespół Pixele w Poznaniu oraz Hotel Vienna House na warszawskim Mokotowie. Kolejna inwestycja – kwartał ulic przy Parku Wilsona zapowiada się równie bezprecedensowo.

Michał Włodarczyk - Garvest's Partner - photo
Architektura się opłaca. Mam na myśli nie tylko to, że dobrze na niej zarabia inwestor, ale również, że jest wartością dla otoczenia. Pod warunkiem, że zbuduje się coś spektakularnego, a my tylko takie budynki stawiamy. Bo wychodzimy z założenia, że lepiej budować mniej, za to uważniej.
Poznaj nasze realizacje
Michał Włodarczyk
Partner Garvest
© 2021 Garvest Sp. z o.o.
Projekt i realizacja: Uniforma
Garvest Sp. z o.o.
ul. Grodziska 8
60-363 Poznań